Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

Рік виконання робіт

2010

Назва проекту

Hi-end екрани ЕКТА у залі засідань українського парламенту

Обладнання

Два світлодіодних відеоекрани iLVM 4C-B

Адреса об'єкта

Сесійна зала Верховної Ради, Київ, Україна

Відгук замовника

У 2010 році ЕКТА здійснила модернізацію програмно-технічного комплексу системи «Рада-3» у сесійній залі Верховної Ради України. Були проведені та інтегровані елементи системи відображення інформації – світлодіодні відеоекрани, які вже понад 7 років транслюють відеоролики, прямі «включення», телемости, інтерв'ю з лідерами думок та виборцями, а також відображають різний контент – графіки, діаграми, результати анкетувань та голосувань.

Ультрасучасне LED обладнання ЕКТА вирізняється відмінними технічними характеристиками: висока яскравість та контрастність, безшовне стикування модулів та рівномірність світіння екранної поверхні, широкий кут огляду та мала споживана потужність.

Передача інформації між керуючим комп'ютером та відеоекранами здійснюється по спеціалізованому, розробленому фахівцями ЕКТА, захищеному протоколу, а передавання даних між модулями відбувається з високим ступенем шифрування, що виключає стороннє втручання в роботу відеосистем ЕКТА. Для такої відповідальної області застосування відеообладнання, як система голосування, це особливо важливо.

Висока якість і надійність обладнання, гарантії безпечної трансляції та швидкий сервіс роблять відеоекрани ЕКТА оптимальним рішенням для державних установ.

Представник замовника, ПІБ, посада, контакти

Генеральний конструктор, директор системи Рада, директор Інституту математичних машин і систем Національної академії наук України
Анатолій Морозов
Тел.: +38 (044) 526-24-97
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
immsp02.jpg