УКРАЇНСЬКЕ ТБ ВИБИРАЄ EKTA

Телеканал «Прямий»

Київ, 5 вересня 2017 року

Телеканал «Прямий» оснастив студію новим світлодіодним дисплеєм EKTA.

У телевізійній студії українського телеканалу «Прямий» для трансляції новинного медіаконтенту встановлено світлодіодний екран EKTA (серія LVM 3C-P) з кроком пікселя 3 мм. Рішення було реалізовано у співпраці з креативним системним інтегратором VisionHOUSE протягом двох тижнів.

Завдяки вбудованій фірмовій системі калібрування Uniformity² і передовим технологіям відеопроцессінгу, світлодіодний екран EKTA забезпечує відмінну якість відео і графіки з різною глибиною представлення кольору, контрастністю і однорідністю світіння по всій поверхні екрану.

Модель LVM 3C-P може видавати яскравість до 3000 ніт, забезпечуючи при цьому дуже високий контраст завдяки затемненій поверхні лінзи. Інноваційні технології системи управління ERMAC дозволяють формувати зображення з параметрами, що задовольняють всім вимогам телестудії, вже починаючи з 50 ніт.

Безшумна робота, низька затримка кадру, функція «гарячої» заміни кластера, якісна картинка на низькій яскравості і стабільне зображення без артефактів при зйомці на камеру - безперечні переваги LED обладнання ЕКТА для ТВ-індустрії.

Щоб отримати більш детальну інформацію про світлодіодні екрани EKTA, будь ласка, перейдіть за посиланням.