ЕКТА і GRANTEQ уклали угоду про стратегічне партнерство

Компанія ЕКТА підписала дилерську угоду з hi-end провайдером GRANTEQ.

GRANTEQ пропонує широкий спектр аудіовізуальних, комплексних рішень для освіти, комунікацій, роздрібної торгівлі, готельного бізнесу та багатьох інших сфер, які передбачають використання сучасних високоякісних LED продуктів.

Ми в ЕКТА впевнені, що cпівпраця принесе взаємну вигоду обом партнерам.

GRANTEQ буде здійснювати продажі обладнання в ОАЕ, Саудівській Аравії, Катарі, Індії, а також надавати передпродажну та післяпродажну підтримку на території зазначених країн.

Ігор Пастух, директор, ЕКТА

Партнерство з Granteq – це можливість презентувати індивідуальні, рентабельні LED рішення на ринку країн Перської затоки. Ми з нетерпінням чекаємо плідної роботи та нових викликів в області світлодіодних технологій.

Гиріш Нараянан, керуючий директор, Granteq

Ми раді бути партнером ЕКТА та міцно віримо, що наша кооперація привнесе в регіон індивідуальні високоефективні рішення. З нашими технологіями клієнти зможуть виражати свій фірмовий стиль. Регіон стоїть на порозі інновацій, і ми готові робити унікальним кожен проект.

GRANTEQ

ТОВ «GRANTEQ» є провайдером AV та уніфікованих комунікацій, спеціалізується на комплексних рішеннях, послугах з інтеграції та управління. Компанія працює за такими напрямками: відеоконференцзв'язок, телемедицина, системи управління, цифрові медіа, Digital Signage, світлодіодні відеоекрани, інтерактивні сенсорні дисплеї, проекційні технології.