О компании ЕКТА

Про компанію

Компанія ЕКТА, заснована в 1992 році, є виробником та експортером висококласної світлодіодної техніки, відомої в більш ніж 30 країнах Європи та Азії.

За 20 років професійної діяльності ЕКТА здійснила сотні комплексних проектів з інсталяції відеоекранного обладнання в сферах реклами, шоу-бізнесу та спорту, торгівлі й розваг, транспорту і телебачення.

На сьогоднішній день компанія посідає провідні позиції в розробці і випуску інноваційних візуальних технологій. ЕКТА входить у Топ-10 світових виробників світлодіодного обладнання і в трійку лідерів Європи.

У 2011 році відеоекранна інсталяція ЕКТА, яка використовувалася для прямої трансляції фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА, була внесена до Книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі LED 3D-телевізор.

Серед досягнень компанії варто також відзначити технічний супровід Чемпіонату Європи з футболу 2012 і численні перемоги на профільних конкурсах. За останні два роки ЕКТА була визнана переможцем ProIntegration Awards у номінації «Краще рішення з використанням технології Digital Signage», а також отримала дві премії Event Awards у номінаціях «Кращий дизайн виставкового стенду» і «Кращий експорт обладнання/послуг».

Наша місія

«Створювати візуальні технології в атмосфері надихаючого партнерства на основі самореалізації кожного, відкриваючи новий погляд на світ»

Досягнення

Компанія EKTA була заснована в 1992 році групою молодих вчених і розробників відеоекранних систем і стала фундатором цього ринку в Україні. З моменту народження пріоритетом компанії є інноваційна діяльність, спрямована на створення конкурентних продуктів і рішень, здатних зайняти провідні позиції на світовому ринку.

1992 – Заснування компанії ЕКТА групою інженерів – професіоналів в області візуальних технологій.

1993 – Продаж перших плазмових відеоекранів великого розміру для професійного використання.

1995 – Компанія ЕКТА – провідний український виробник великих відеоекранів і дисплеїв з повним циклом виробництва.

Перша інсталяція плазмового екрану ЕКТА в Європі.

1997 – Удосконалення плазмової технології ЕКТА і виведення власної продукції на рівень, який не має аналогів в світі.

1999 – Компанія ЕКТА – основний постачальник засобів відображення інформації (візуалізації) для спеціалізованих ніш і програм в СНД (включаючи системи голосування).

2000 – Реалізація ультрасучасного проекту Media Garden на EXPO'2000 в Ганновері для національного павільйону Німеччини.

Визнання і збільшення продажів на європейському ринку.

Розробка перших власних моделей великих світлодіодних екранів. За два роки технологічного вдосконалення світлодіодні екрани ЕКТА досягають рівня провідних світових компаній. ЕКТА починає виготовляти найтонкіші та найлегші світлодіодні екрани в світі.

2003 – Компанія ЕКТА – лідер українського ринку оренди великих відеоекранів.

2004 – Впровадження ідеології якості TQM (Total Quality Management).

2005 – Будівництво нового сучасного заводу з випуску світлодіодних екранів, унікального за рівнем оснащення в Україні.

2006 – Сертифікація системи управління якістю ЕКТА відповідно до вимог стандарту ISO9001:2000.

Компанія ЕКТА входить в ТОП-5 найбільших виробників екранів в Європі на базі світлодіодів світового лідера – японської корпорації Nichia.

Відкриття представництва в Німеччині – EKTA Vision Gmbh.

2007 – Орендний парк світлодіодних екранів компанії ЕКТА та її партнерів в Європі перевищив 1000 кв.м.

З моменту створення орендний підрозділ холдингу виконав понад 3 000 проектів.

Розробка і запуск нового продукту – світлодіодних лінійок WOWstrip.

2008 – Розробка нової серії світлодіодних екранів для приміщень з високим рівнем контрастності – LED-Wall Indoor bf.

Відкриття представництва в ОАЕ – EKTA Middle East.

2009 – Компанія ЕКТА вступила в міжнародну асоціацію інтеграторів аудіовізуальних систем InfoComm International.

Розроблено новий революційний відеоконтролер ERMAC / SPU-005, який пропонує максимум можливостей для управління екранами з високим розширенням і підвищеною контрастністю.

Розпочалось виробництво цілої низки нових продуктів Digital Signage – рекламні відео-щити Digiboard, цифрові плакати CITYLED, LED телевізори BigVision, інтерактивні світлодіодні вітрини, цифрові логотипи, а також вузькоформатні вивіски.

2010 – розроблена і запущена у виробництво інтерактивна світлодіодна відеопідлога WOWfloor.

Розроблено нове покоління продуктів для доріг LED-VMS – світлодіодні дорожні знаки і табло.

Компанія значно розширила дилерську мережу і збільшила кількість обладнання в різних проектах оренди в країнах ЄС.

Міжнародне експертне співтовариство визнало модульну систему ЕКТА, яка дозволяє збирати екрани різних форм і конфігурацій, новим трендом в області технології побудови відеоекранів.

Компанія вивела на ринок великі світлодіодні екрани, що працюють в 3D форматі.

2011 – Початок реалізації комерційних проектів з використанням технології ЕКТА 3D.

Відеоекран ЕКТА, який використовувався для прямої трансляції фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА в клубі Гетеборга (Швеція) 28 травня 2011 року, був внесений до Книги рекордів Гіннеса як найбільший в світі світлодіодний 3D телевізор.

2012 – Компанія ЕКТА здійснює технічний супровід Чемпіонату Європи з футболу.

Світлодіодними екранами обладнані офіційні фан-зони на території України, Німеччини, Швейцарії та Норвегії.

ЕКТА здійснює відеосупровід фінального жеребкування Чемпіонату Європи з футболу.

2013 – На провідних професійних виставках ЕКТА презентує 5 нових продуктів. Зокрема – три моделі відеоекранів з кроком пікселя 6 мм, 4 мм і 1,9 мм, нову модель світлодіодної інтерактивної підлоги на базі 24 мм і багатофункціональну систему управління ERMACPlus.

ЕКТА стає переможцем премії ProIntegration Awards 2013 в номінації «Краще рішення з використанням технології Digital Signage» за інсталяцію медіафасаду ТРЦ «Ocean Plaza».

2014 року – За рейтингом EventsTrends, ЕКТА стає другою серед компаній, що надають технічний супровід заходів в Україні, отримавши головний приз Ukrainian Event Awards в двох номінаціях – «Кращий дизайн виставкового стенду» і «Кращий експорт обладнання/послуг».

2015 – На професійній виставці «Integrated Systems Europe» ЕКТА презентувала 2 нових продукти: модель hi-end екрану для приміщень з кроком пікселя 2,68 мм і багатофункціональний відеопроцесор ERMAC Ultra.

На сьогоднішній день група компаній ЕКТА здійснила сотні проектів з інсталяції відеоекранного обладнання в 20 країнах світу. Продукція холдингу визнана провідними світовими експертами. Технології, розроблені ЕКТА, відповідають найкращим світовим аналогам, а в деяких випадках – перевершують їх.