Компанія «PLATFORMA», Україна

Рік виконання робіт

з 1991

Назва проекту

LED обладнання для орендного парку

Обладнання

  • Світлодіодні відеоекрани iLVM 6C
  • Світлодіодні відеоекрани iLVM 4C-Q
  • Світлодіодні відеоекрани iLVM 2C-Q
  • Світлодіодні відеоекрани LVM 6C
  • Світлодіодні відеоекрани LVM 9C

Адреса об'єктів

Франція, Німеччина, Естонія, Швеція, Швейцарія, Польща, Росія, Україна

Cайт компанії

www.platforma.rent

Відгук замовника

Компанія PLATFORMA працює в сфері технічного забезпечення заходів світлодіодними екранами. Наша стратегія передбачає використання найкращих засобів відображення, які дозволяють створювати креативні інсталяції. Для нас важливо бути впевненими в надійності обладнання, оскільки левова частка проектів припадає на живі телеефіри, а також на заходи високого рівня, де екрани займають центральне місце у візуалізації. Тому для нас вибір основного продукту і бренду, з яким ми надаємо послуги нашим клієнтам є стратегічним вибором.

Так історично склалося, що більше 20 років тому ми почали працювати на обладнанні ЕКТА. Перші LED екрани були придбані ще на початку 2000-х. Для нас є показовим те, що техніка, якій вже більше 10 років, до сих пір працює на проектах так само надійно, як і нове обладнання.

Також варто відзначити високу якість зображення, яка забезпечується унікальною інтегрованою системою управління ERMAC. На сьогоднішній день, як і 10 років тому, ця система залишається найкращою в застосуванні для телевізійних проектів та заходів, на яких використовується телезйомка. Вона забезпечує відмінне відображення кольорів на низьких градаціях і високу частоту регенерації відеополя. В результаті ми маємо плавну та стабільну картинку.

Можливість якісно відпрацьовувати на низькій яскравості допомогла нам реалізувати прямі трансляції жеребкувань UEFA в період з 2011 по 2015 рік, де на сцені поєднувалися дві різні технології – проекція та світлодіод. Завдяки «тонким» налаштуванням ми забезпечили гармонійне поєднання кольорів LED екранів та проекторів.

В цілому якісний процесінг відеосигналу забезпечив нашій компанії лідерство в сегменті телевізійних проектів та заходів високого рівня. Серед наших постійних клієнтів телевізійні канали СТБ, Новий Канал, ICTV, Інтер, М1. Щороку ми забезпечуємо відеоекранами такі проекти як: Х-фактор, Відбір учасників на Євробачення, Україна має талант, Сюрприз, Зірки під гіпнозом, Суперінтуіція, музичні премії M1 Music Awards та Yuna, а також багато інших заходів як в Україні, так і за її межами.

В 2011 році разом з нашим швецьким партнером, компанією Videoforce, ми реалізували перегляд фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА на світлодіодному екрані в 3D форматі для компанії VIASAT (Швеція). В результаті екран ЕКТА був занесений до Книги Рекордів Гінеса, як найбільший 3D телевізор, що застосовувався для масового перегляду прямої трансляції в 3D форматі.

Ми віримо в те, що співпраця з кращими виробниками, до яких належить компанія ЕКТА, гарантуватиме нашим клієнтам найвищу якість технічного забезпечення заходів.

Представник замовника, ПІБ, посада, контакти

Директор компанії
Андрій Василенко
Тел .: +38 (044) 428-73-16
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
platforma01.jpg platforma02.jpg platforma03.jpg platforma04.jpg platforma05.jpg platforma06.jpg