Високоякісний зовнішній світлодіодний екран на замовлення нашого постійного клієнта в Німеччині

Високоякісний зовнішній світлодіодний екран, вироблений відповідно до найвищих стандартів якості ЕКТА та керований унікальною системою керування EKTA ERMAC Ultra, було встановлено на замовлення нашого постійного клієнта в Німеччині. Бездоганної якості зображення та робочих характеристик було досягнуто завдяки високій кваліфікації команди розробників та виробництва ЕКТА.

Дата: 2019
Локація: Німеччина
Крок пікселю: 6.67 мм
Загальна площа екрану: близько 20 кв. м

Унікальний дизайн світлодіодного екрану для однієї з найбільших DOOH компаній України

Унікальний дизайн світлодіодного екрану зі світлодіодами найвищої якості та повною п’ятирічною гарантією, що підтверджена виробником світлодіодів, було представлено ЕКТА для однієї з найбільших DOOH компаній України. Комплекс по-справжньому надійних зовнішніх світлодіодних екранів з найменшим кроком пікселя, найвищою яскравістю та найдовшою гарантією з тих, що представлені на українському ринку світлодіодних екранів, було встановлено по всьому Києву, щоби втілити новий рівень якості та ефективності реклами на українському ринку DOOH.

Дата: 2019
Локація: Київ, Україна
Крок пікселю: 4.8 mm
Загальна площа екранів: близько 150 кв. м

Дивовижний світлодіодний екран на Форумі розвитку малого та середнього бізнесу для Ufuture

На Форумі розвитку малого та середнього бізнесу в Києві компанія Front Pictures, співпрацюючи з Platforma, представила дивовижну голографічну презентацію для UFuture. Інсталляція включала в себе світлодіодний екран з надзвичайно високою якістю і яскравістю зображення, що був розроблений та виготовлений компанією EKTA.

Дата: 2019
Локація: Київ, Україна
Крок пікселів: 2,6 мм
Загальна площа екранів: 27 кв.м

Церемонія нагородження Прем’єр-Ліги України

Ексклюзивна світлодіодна інсталяція з використанням світлодіодної підлоги високої надійності для зовнішнього встановлення зустрічала чемпіона Прем'єр-Ліги України команду «Шахтар» під час церемонії нагородження. Дякуємо компанії Platforma за цей видатний проект.

Дата: 2019
Локація: Харків, Україна
Крок пікселю: 6,9 мм
Загальна площа екранів: близько 50 кв.м

УНІКАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС СВІТЛОДИОДНИХ ЕКРАНІВ ДЛЯ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ СТУДІЇ

Світлодіодні екрани п'яти різних типів, різного розміру і різного кроку пікселя були виготовлені, встановлені і об'єднані в єдину інтегровану систему. Ці екрани розміщені в декількох студіях в єдиному телевізійному комплексі. Керування всіма екранами здійснюється з однієї диспетчерської кімнати, де встановлено інтегровану систему керування EKTA ERMAC Ultra.

Дата: 2018
Локація: Київ, Україна
Крок пікселю: від 2,6 мм до 6,0 мм
Загальна площа екранів: близько 200 кв. м

МЕДІАФАСАД В СЕРЦІ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

На Майдані Незалежності, в самому центрі Києва, було встановлено високоякісний медіафасад на заміну тому, що був пошкоджений чотири роки тому. Він зроблений на основі на світлодіодних екранів FrameLED, розроблених і виготовлених EKTA. Через чотири роки мовчання головний світлодіодний екран в Києві працює знову.

Дата: 2018
Локація: Майдан Незалежності, Київ, Україна
Крок пікселю: 8 мм із застосуванням технології віртуального кроку пікселів.
Загальна площа екрану: близько 150 кв. м

Світлодіодний екран топ-рівня у Львові

Високоякісний світлодіодний екран, розроблений та виготовлений компанією ЕКТА, був встановлений у торговому центрі у Львові та став ключовим елементом інтер'єру торговельної зали.

Дата: 2019
Локація: Львів, Україна
Крок пікселю: 4,8 мм.
Загальна площа екрану: близько 15 кв.м.

КОРПОРАТИВНА ЗУСТРІЧ AMWAY

Креативна інсталяція LED екранів компанії ЕКТА, що була виконана нашим преміум партнером ПЛАТФОРМА, на корпоративній зустрічі AMWAY.

Дата: 2019
Локація: Палац спорту, Київ, Україна
Крок пікселю: 6,0 мм; 6,9 мм.
Загальна площа екранів: близько 165 кв. м